המדען הצעיר

חברת המדען הצעיר שמה לה מטרה להעניק לתלמידים כלים לחיים, מבוססים על יצירתיות וחדשנות בתחומי המדע והטכנולוגיה. התלמידים מרכיבים ערכות מדע בעצמם, עורכים בעזרתם ניסויים מדעיים ומתוך ההתנסות והלמידה נוצרת הטמעה של ההבנה אצל הילד לכל החיים. אנו מתמחים בפיתוח טכנולוגיות חינוכיות במדע. יותר מ-800 ערכות המשלבות עקרונות מדעיים רבים, מוסברים בשפה פשוטה, הוראות פשוטות להרכבה עצמית וחומרי תצוגה חזותיים מובנים בבירור.
יותר מ-10 קורסים שנתיים כולל ערכות מדע אישי לכל ילד בכיתה.

החזון שלנו

אנחנו מאמינים שבעולם המשתנה בקצב מהיר כל כך, קשה לחזות איזה ידע יידרש בעתיד לילדנו. לכן, בנוסף לידע, יש להעניק כלים משמעותיים של מיומנויות וכישורים לילדנו. אנו מאמינים כי לכל אדם יש כל מה שהוא צריך כדי ליצור חיים נפלאים עבור עצמו לטובת העולם. למרות שזו אמת ידועה, לא רבים מודעים לכך או חיים אותה במציאות. אנחנו במדען צעיר מאמינים כי יש צורך לעודד, לתמוך ולאתגר את האנשים של הדור הבא לחקור, לגלות וליצור בלהט את העתיד שלהם ושל העולם על ידי מחקר, תגליות ויצירה בעולם המדע והטכנולוגיה.
בנו, חקרו וגלו. קבלו כלים ומיומנויות לחיים.

המשימה שלנו

בשיטת המדען הצעיר, אנחנו מעוניינים לעורר השראה לחקר ולחדשנות בקרב ילדינו ולאפשר לכל ילד בעולם לקבל כלים אמתיים לחיים. המשימה שלנו היא ליצור דור של תלמידים עם משיכה ודחף פנימי ללמוד, לחקור, לגלות וליצור.
להצליח להמחיש עקרונות גבוהים במדע ובטכנולוגיה באמצעים פשוטים, להנגיש תוכן אקדמי גבוהה לשפה פשוטה. לאפשר לכל מוסד בעולם, ע״י תוכן אקדמי מונגש משולב קיטים, ללמד קורסים מדעיים וטכנולוגיים שלמים לילדים.

תנו לתלמידיכם כלים מעשיים לחייהם העתידיים

פיתחנו בשבילכם קורסים שנתיים המעניקים כלים לחיים.

הקורסים בנויים בשיטת B.E.L.L
Build. Explore. Love Learn – לבנות, לחקור, לאהוב ללמוד

הילדים לומדים מדע אקדמאי גבוה על ידי הרכבת ערכות מדע אישיות אותם הם חוקרים ומבצעים ניסוים מהם מקבלים השראה לאהוב ללמוד. בסוף השיעור כל אחד לוקח הביתה את ערכת המדע שהרכיב כדי להסביר להורים ולהמשיך לחקור ולנסות.

הצטרפו ל56,645 תלמידים שקיבלו כלים לחיים

עשרות אלפי התלמידים שחוו את שיטת הלימוד של המדען הצעיר פיתחו חשיבה של חדשנות עצמאית ובמקרים רבים המשיכו ללמוד במגמות מדעים מדויקים וטכנולוגיה והמשיכו לתארים מדעיים והנדסאים באוניברסיטאות.

בואו ניצור יחד את העתיד

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם משרד המדע ומשרד החינוך, רת"א, רשויות מקומיות ועיריות, ועשרות מנהלים ומורים בבתי ספר ברחבי הארץ והעולם

מה אנשים אומרים?

המחשה פשוטה שכולם מבינים חומרי המדען הצעיר מונגשים למורה ולתלמיד באופן רהוט, ברור וקליט. התלמידים נחשפים לחוקים המומחשים בצורה כ"כ פשוטה כך שכולם מבינים ויודעים!!
בית הספר רמות
הוד השרון
איפה כל זה היה כשאני הייתי ילד? זה מקסים. אני קונה את זה ככה, ללא שום שינוי. איפה כל זה היה כשאני הייתי ילד?!
מנכ"ל מינהל קהלתי
הר נוף
הערכה פשוט מצוינת!! היה מוצלח, נהנינו, ההסברים היו מצוינים! מאוד ברור ומובן! הערכה היתה פשוט מצויינות, התלמידות מאוד נהנו היה מאוד ברור איך בונים ואיך מבצעים את הניסויים, הערכה היתה מקורית משהו שהבנות לא עשו.
מורה
אולפנת צביה ירושלים

אז מי אנחנו?

ד"ר עקיבא יוסליס - מייסד ומתכנן אסטרטגי

מייסד ומתכנן אסטרטגי - ד"ר יוסליס, Ph.D. בכימיה, מעל 40 שנות ניסיון מקצועי בחינוך מדעי ממוסד, מקצוען בעל שם עולמי בתחום ההתמחות שלו, עבודה הדוקה, חינוך ויחסים עם ההנהלה הבכירה במשרד המדע, כמו גם מנהיגי השטח.

דב יוסליס - מנכ"ל

בעל תואר שני ותואר B.Sc. בהנדסת רובוטיקה, עם ניסיון של 16 שנים, מוביל את פעילות המצוינות, בעל ידע רב בצוותי שיפור מתמיד ובצוותי kyzen, 5S ושיטות רזות, הוביל את הפיתוח של רכיב קריטי בפרויקט 2.2B $ בתעשייה האווירית; ניהל כ -100 מפעילים טכניים בטבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ, הקים וניהל סטארט-אפ גדול, ובמקביל מנהל מגוון רחב של התנדבויות חברתית.

יצחק יוסליס - יו"ר

יצחק, B.Sc בהנדסת חשמל, בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום העסקי והטכנולוגי בארץ ובחו"ל; עבד בתעשייה האווירית הישראלית כמנהל טכני במערכת של פרויקט בסך 1B$; שירת במערך של עמדות ניהול והנדסת מערכות בתעשיות.

ולנטין שרוב - פיזיקאי - מנהל מו"פ

לולנטיין יש יותר מ -40 שנות ניסיון בפיסיקה ובמדעי הטבע, במשך שנים רבות הוא היה מורה נערץ בסנט פטרבורג, ב -25 השנים האחרונות, ולנטיין עובד עם ד"ר עקיבא בפיתוח ערכות מדע, ניסויים ותכני שיעורים לקורסי המדען הצעיר. בעל הבנה עמוקה של הפיזיקה ויש לו יכולת ייחודית להתאים מושגים מדעיים מורכבים לשפה פשוטה ומובנת לילדים

עם הידע, הכלים והעובדים שלנו אנחנו רוצים לעזור לאנשים לעזור לעצמם, וכך אנו עושים את החלק שלנו כדי להבטיח עתיד טוב יותר.

אנחנו כאן בשבילך

02-50-111-70

info@youngscientist.co.il